Pozycjonowanie

Wycena pozycjonowania

Tak / Nie

telefon606 100 110 mapa strony kontakt

Czy wiesz, że?

Analiza słów kluczowych jest konieczna dla poprawy konwersji

Analiza keywords

"Łatwo osiągnąć swój cel, jeśli ma się właściwą metodę."
Emil Cioran
 


Analiza słów kluczowych

Jednym z najczęstszych grzechów firm, które oferują pozycjonowanie jest podejmowanie niskiego ryzyka. Firmy te podpisują umowę na pozycjonowanie słów kluczowych, z których właściciel strony nie ma żadnego ruchu. Są to bardzo proste i absolutnie niedochodowe frazy. Dla klienta pojawia się obowiązek płacenia za osiągnięte pozycje, ale są to pieniądze wyrzucone w błoto - nie generują wejść i sprzedaży. Kompletnie odrzucamy taką politykę. Pozycjonujemy wszystkie frazy (jeśli klient chce być #1 na frazę - blacharz kozia wólka ulica poprzeczna - nie ma sprawy), ale rekomendujemy te możliwie ogólne, ale dokładne i dopasowane od branży (np. blacharz, blacharstwo).

Pomagamy naszym klientom

Współpracując z nami masz pewność pomocy w doborze słów kluczowych. Wskażemy keywords, które mogą być sporo droższe, ale przełożą się na sporo wyższą oglądalność Twojej strony. Nie unikamy ryzyka. Pozycjonujemy wszystkie frazy, bez względu na ich poziom trudności.

Pełna analiza słów kluczowych - przed rozpoczęciem pozycjonowania

W przypadku dużych klientów (budżet reklamowy powyżej 5000zł miesięcznie) oferujemy 2-3 miesięczną analizę słów kluczowych na podstawie reklam kontekstowych. Na tej podstawie jesteśmy w stanie sprawdzić dokładną skuteczność poszczególnych fraz i konwersję jaką generują. Cały proces jest złożony i czasochłonny, ale w przypadku dużych zleceń może się opłacić. Nie pozycjonujemy "na wyczucie", tylko w oparciu o twarde dane statystyczne, potwierdzone na konkretnym przykładzie.

Pozycjonowanie, a konwersja w sklepie

Aby konwersja w sklepie była możliwie wysoka musimy dotrzeć do klientów, którzy faktycznie są zainteresowani naszą ofertą. Zatem odrzucamy bardzo ogólne frazy (np. sklep internetowy), na rzecz fraz ogólnych, ale bardziej szczegółowych (np. sklep z kawą). W przypadku konieczności walki o wysoką konwersję również polecamy pełną, kilkunastotygodniową analizę słów kluczowych poprzez reklamy kontekstowe. W przypadku dużych kampanii jest to usługa zawarta w ich cenie.

Schemat współpracy z naszą firmą

pozycjonowanie - schemat

(c) 2012 PFF   skuteczne pozycjonowanie