Pozycjonowanie

Wycena pozycjonowania

Tak / Nie

telefon606 100 110 mapa strony kontakt

Czy wiesz, że?

Unikalne, pilnie strzeżone strategie pozycjonowania dają najlepsze efekty

Stosowane metody

"Pokorni ludzie idą zawsze z prądem. Niepokorni próbują iść pod prąd. Cały postęp ludzkości leży w rękach niepokornych!"
Bernard Shaw
 


Doświadczenie

Stale obserwujemy zmiany zachodzące w internecie. Monitorujemy powstawanie nowych stron, systemów i ruchy konkurentów (którzy naśladują niektóre nasze kroki). Staramy się uciekać i stosować nowe, unikalne (nie stosowane masowo) metody pozyskiwania linków. Dzięki temu strony, których pozycjonowaniem zajmuje się nasza firma praktycznie nie reagują na zmiany w algorytmach wyszukiwarek (które zwykle ograniczają moc powszechnie stosowanych metod). Przynajmniej do tej pory udawało nam się tego unikać...

Metody pozycjonowania, których NIE używamy

Nie posiadamy ani jednej licencji na programy do hurtowego budowania linków z for internetowych, tudzież komentarzy. Tym samym nie budujemy setek tysięcy (bezwartościowych) linków.

Stosowane techniki, a zgodność z wytycznymi optymalizacji strony

Stosowane przez wszystkich techniki łamią wytyczne jakościowe czołowej wyszukiwarki. Jakiekolwiek nienaturalne pozyskiwanie linków jest łamaniem wytycznych. Korzystanie z usług jakiejkolwiek firmy, która zajmuje się pozycjonowaniem jest naruszeniem zasad i może wiązać się z karą dla strony, która z nich korzysta. Dlatego właśnie zalecamy korzystanie z usług firm, które budują małe ilości bardzo mocnych linków.

Miejsca umieszczania linków

Wykorzystujemy prywatne serwisy (własne zaplecza), zaplecza zaprzyjaźnionych firm (tysiące współpracujących serwisów) oraz publicznie dostępne miejsca do budowania linków. Dzięki temu możemy zapewnić tak wysoką różnorodność pozyskiwanych linków oraz ograniczyć koszty takich linków.

(c) 2012 PFF   skuteczne pozycjonowanie