Pozycjonowanie

Wycena pozycjonowania

Tak / Nie

telefon606 100 110 mapa strony kontakt

Czy wiesz, że?

Pozycjonowanie może być płatne za wykonane usługi lub za osiągnięte wyniki

Metody rozliczenia

"Łatwo osiągnąć swój cel, jeśli ma się właściwą metodę."
Emil Cioran
 


Formy rozliczenia

W naszej ofercie są dwie usługi - stałe pozycjonowanie do TOP10 (podniesienie rankingu do TOP10 wyników oraz utrzymanie na tej stronie) oraz usługi budowy linków na zlecenie. Klient powinien samodzielnie wybrać tę formę, która wydaje mu się bardziej atrakcyjna i opłacalna.

Rozliczenie usług abonamentowych - pozycjonowanie do TOP10

Rozliczenie następuje z dołu (po zakończeniu okresu abonamentowego). Faktura z 7 dniowym terminem płatności jest wystawiana 1. dnia następnego miesiąca - za pozycje osiągnięte w minionym miesiącu. Naliczana jest opłata za każdą pozycjonowaną frazę, która była przez minimum 20 dni na pierwszej stronie wyników.

średnia pozycja wypada w przedziale 8-10 - naliczana jest kwota bazowa za pozycjonowanie
średnia pozycja w przedziale 5-8 - naliczana jest kwota bazowa z premią 30%
średnia pozycja w przedziale 3-5 - naliczana jest kwota bazowa z premią 50%
średnia pozycja w przedziale 1-3 - naliczana jest kwota bazowa z premią 100%

Zatem jeśli Twoja strona była średnio 7,8 (średnia arytmetyczna wszystkich pozycji w mijającym miesiącu) na frazę ABC - kwotowaną na 150zł netto / miesięcznie oraz na pozycji 2,6 dla frazy XYZ - kwotowaną na 200zł netto miesięcznie, to faktura do zapłacenia za mijający miesiąc wyniesie 150zł x 1,3 + 200zł x 2,0 = 595zł brutto.

Płatność następuje przelewem w terminie 7 dni od wystawienia faktury VAT. W przypadku nieuregulowania należności usługa zostaje zawieszona.

Rozliczenie usług budowania linków

Praca nad zleceniem rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty oraz przesłaniu wytycznych dotyczących zakupionego pakietu (adres URL strony, słowa kluczowe). Termin realizacji zostanie potwierdzony po otrzymaniu zlecenia (szacunkowe terminy podane są na stronie pakietów linków). Faktura VAT zostaje wystawiona po wykonaniu usługi i jest dołączona do raportu. Nie wykonujemy budowania linków z płatnością z dołu.

Schemat współpracy przy budowie linków

pozycjonowanie - budowa linków

(c) 2012 PFF   skuteczne pozycjonowanie