Pozycjonowanie

Wycena pozycjonowania

Tak / Nie

telefon606 100 110 mapa strony kontakt

Czy wiesz, że?

Budowa linków to pozycjonowanie bez abonamentu!

Link building

"Jakość to to, co sprawia, że rzecz jest rzeczą, którą jest."
Arystoteles
 


Budowanie linków

Jest to usługa, w której płacisz tylko za wykonaną pracę. Tym samym opłata jest jednorazowa, a efekty naszej usługi służą Ci przez długi czas (bez generowania dodatkowych kosztów).

Zalety budowania linków

Największa zaleta takiej usługi to brak abonamentu. Podajesz frazy, dla których mamy zbudować linki, wybierasz pakiet (zobacz lista pakietów) - swoisty kaliber uderzenia i czekasz na efekty. Jeśli pozycjonowanie dotyczy prostych fraz nasze pakiety będą Ci służyły miesiącami, nawet przy jednorazowym użyciu. Dzięki temu unikniesz płacenia abonamentu za pozycjonowanie.

Wady tej formy współpracy

Korzystając z takiej usługi nie masz gwarancji efektów. Wykonana usługa może zaprowadzić Cię bezpośrednio na pierwszą pozycję, albo chociaż pierwszą stronę wyników, ale równie dobrze może tylko nieznacznie podnieść Twój ranking (szczególnie w przypadku małych pakietów i bardzo konkurencyjnych fraz).

Odpowiedzialność wykonawcy

Gwarantujemy sumienne wykonanie każdego pakietu zgodnie z jego opisem. W przypadku zamówienia wielu pakietów dla tej samej strony gwarantujemy unikalność linków (każdy link będzie pochodził z innego serwisu). Nie gwarantujemy dożywotności linków - część z nich może zostać z czasem usunięta (nie przez nas).

Schemat współpracy przy budowie linków

pozycjonowanie - budowa linków

(c) 2012 PFF   skuteczne pozycjonowanie