Pozycjonowanie

Wycena pozycjonowania

Tak / Nie

telefon606 100 110 mapa strony kontakt

Czy wiesz, że?

Kluczowym elementem pozycjonowania jest treść i budowa strony

Audyt SEO

"Content is King!"
Bill Gates
 


Elementy pozycjonowania

Wiele osób błędnie twierdzi, że pozycjonowanie to tylko i wyłącznie budowanie linków. Jest w tym pewien element prawdy. Natomiast dobrze zoptymalizowana strona, do której będą prowadziły wartościowe linki, wg naszych obserwacji, pojawi się wyżej w rankingach niż strona niskiej jakości, do której prowadzą wysokiej jakości linki. Słynny cytat „Content is King” zawsze pozostanie prawdziwy i to właśnie strony o wysokiej jakości treści i jej prawidłowej optymalizacji zajmują i będą zajmowały kluczowe pozycje w rankingach.

Cel audytu SEO

Zlecając nam usługę audytu Państwa strony pod kątem SEO przygotowany zostanie raport, który wskaże uchybienia w Państwa stronie i proponowane metody ich optymalizacji. Wprowadzenie wszystkich uwag spowoduje, że strona będzie bardziej przyjazna użytkownikom i robotom wyszukiwarki. Nietrudno jest sobie wyobrazić jak to się przełoży na Państwa stronę. Zadowoleni użytkownicy, którzy w łatwy sposób znajdują na stronie interesującą ich treść to szansa na więcej odnośników do strony, a tym samym zdecydowany wzrost pozycji strony w rankingach.

Czy audyt SEO to legalna forma pozycjonowania?

Audyt SEO to jedyna w pełni legalna forma pozycjonowania strony (trudno go wręcz nazwać formą pozycjonowania, ale niewątpliwie jest usługą wspierającą pozycjonowanie strony). Usługa ta polega na dostosowaniu strony do wszystkich wytycznych jakościowych, które wyszukiwarka stawia przed Twórcami stron internetowych. Celem zabiegu nie jest oszukiwanie algorytmu i sztuczne poprawianie pozycji strony, ale realne działania, które w naturalny sposób przełożą się na poprawę pozycji w rankingach. Dlatego wykonanie audytu SEO jest w pełni bezpieczne dla strony i nie pociągnie za sobą żadnych negatywnych konsekwencji – jedynie pozytywne!

Koszty audytu

Cena usługi audytu SEO zależy od strony, która ma zostać poddana audytowi. Dla małych stron, z kilkoma podstronami, ceny zaczynają się już od 500zł netto. W przypadku rozbudowanych portali korporacyjnych czy dużych sklepów internetowych usługa ta może kosztować wielokrotnie więcej. Warto dodać, że jest to usługa jednorazowa, z której efektów korzystać będą Państwo latami! Cena i zakres audytu będzie ustalona przed rozpoczęciem współpracy. Po rozliczeniu usługi dostarczony zostanie raport z badania wraz z sugestiami optymalizacji Państwa witryny (jak jest, jak powinno być i co w tym celu zrobić oraz ocena znaczenia i priorytetu danej uwagi). Nasza firma może również nanieść uwagi wskazane w raporcie – jest to usługa oddzielnie płatna i jej wartość możemy podać po wykonaniu audytu, wiedząc ile pracy wymaga optymalizacja strony. Termin realizacji usługi audytu SEO zależy od rozmiaru zlecenia i waha się od kilku dni do kilkunastu tygodni (dla bardzo dużych stron).

(c) 2012 PFF   skuteczne pozycjonowanie